| anonim_4396 a întrebat:

Ciao bine intzeles, fundita!
Prietenul meu se excita extrem de tare in zona gatului, faza proasta cand il musc mai las si un pic de slaiva si nu vreau sa il umplu de saliva pe tot gatul. Daca imi puteti spune cum sa il musc sau ce practica folositzi voi in zona gatului, orice sfat este bine venit! Si mai este o problema as vrea sa ii fac un super sex oral dar nu prea stiu cum.
HELP!
Si merci anticipat:*

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vorba englezului: "practice makes perfect". Nu de sfaturi ai nevoie ci de experienta, si asta o castigi cu timpul. Spor la treaba!
A, si nu uitati de protectie.winking

| Paty3 a răspuns:

Pai daca lasi saliva incearca sa te joci asa cu el si o iei tu usor usor de pe gat cu buzele... dupa cum zici tu cu sexul oral nu te pot sfatuii, nu practic asta incahappy bafta.

| iubita_7611 a răspuns:

In clasa opta sa faci asa ceva?
pana nici eu nu-s ca tine.totusi
esti o mare cu... a

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai ramine saliva pe git dupa ce il musti adun-o usor cu virful buzelor, sa vezi excitatie pe el