| Myky_5837 a întrebat:

Ciao TPU happy!
De cateva zile am inceput sa vorbesc prin mesaje seara cu un baiat care stie ca imi place de el.In fiecare seara imi trimite mesaje "ce faci" etc. Dar nu prea avem subiecte de vorbit.Ma puteti ajuta cu ceva pls dau si funditabatting eyelashes big grin.

3 răspunsuri:
| gygeana a răspuns:

Gaseshte sa vorbitzi despre ceva ce va placce la amandoi povetitiva vietile fara sa intri in detalii de fosti iubitzi si apoi o sa decurga toate binetongue:*

| pinkymouse09 a răspuns:

Intreaba-l despre el. Exemplu. de familie. ce ii place lui sa faca in timpu liber. daca el e funny si te intelegi cu el, poti sa-i spui orice nebuneala laughing asa va puteti apropia si veti avea mai multe subiecte. cum ar fi : ce am patit intr.o ora gen laughing ce am zis nu stiu cand :]] dar daca el e mai timid sau mai serios, incearca sa il intrebi despre relatii prietenii. cum faci cu o prietena de a ta mai sensibila.dar sa nu exagerezi in caz ca este mai 'serios'hee hee sper ca te-am ajutat cu ceva thinking

| zerdan a răspuns:

Asta denota ca nu e de tine, cauta alt baiat.