| onelove_5381 a întrebat:

Cica ma iubeste, cica tine la mine( nu i place anturajul meu, nu vrea ca eu sa "visez" cu toate ca am renuntat la toate astea pentru ea) fetita asta ma joaca pe degete dar mi am revenit(acum sa intors roata) acum ea se teme ca ma poate pierde si primesc msg gen te iubesc; nu raspunzi ca esti cu alta, pai dc pai cum vine asta? cand inca are o groaza de treaba si o gramada de probleme de nu ne putem vedea ma suna doar cand e suparata, cand plange(ori vrea sa mi demonstreze ceva, ori joaca prea bine teatru, E de **** toata treaba asta. Acum am destule fete in jur si destule cu ganduri necurate nu vreau sa fiu umarul pe care plange... asta am fost la inceput nu sunt nici cea mai buna persoana dar niciun fraier,,,, fetelor in special astept rasp dc credeti ca se comporta asa? adica hai frate, ai probleme, tot omul are dar mai si uita de ele, nu? de fiecare data cand zic ca plec, ca nu mai vreau sa aud de ea, ca m am saturat de minciuni, incepe iar sa tipe cat de mult ma iubeste si ce mult tine la mine, aiurea(nu inteleg dc nu zice ce simte daca simte ceva )da sperante dupa care dispare(f tare) ma gandeam sa zic simplu spune mi ce vrei? daca e adev tot ce zici, Tot zice ca o sa mi demonstreze si o sa vad ca ma iubeste mult(daca era genul de pers care sa fie plina de ea si sa i pese de ce zice lumea nu se mai intorcea, nu mai vb cu mine nici macar buna si termina ce a inceput)nu? poate nu sunt eu sanatos? clasicul joc de a soarecele si pisica

6 răspunsuri:
| ghitza_2903 a răspuns:

Nu tu esti de vina, ci ea. Asta e un joc tipic fetelor care vor sa fie in centrul atentiei; ea crede ca te convinge tzipand cat de mult te iubeste. Cine te iubeste cu adevarat nu-ti va spune niciodata, numai in ultimul moment cand nu mai poate fi nimic de facut. Si sincer. daca face chestii de-astea cu tine, nici nu sunt convinsa ca tine macar unpic la tine. Daca as fi in locul tau, m-as desparti de ea, dar depinde doar de tine. Doar tu stii ce ii bine pentru tine, dar eu cred ca n-are rost sa suferi si sa te enervezi din cauza unei persoane care se comporta asa cu tine. Orice ai alege, eu iti urez succes happy

| D A R i U t S s A a răspuns:

Ciudata treaba
Poate chiar tine la tine, sau poate vrea doar sa se joace.nu stiu
Mai bine te'ai intalni o data cu ea fata in fata si ati discuta chestia asta intre 4 ochi, nu la telefon, nu pe mess.Plus daca te vezi fata in fata cu ea mai iti dai si seama daca minte sau nu.
Este posibilitatea sa fi inceput sa tina la tine. cea mai buna solutie ar fi sa vorbesti cu ea si sa afli ce are de gandhappy

Multa bafta si astept sa vad ce ai facut happy

| noname_1116 a răspuns:

Poate esti si tu vinovat laughing

| onelove_5381 explică:

Adevarat...asta e doar punctul meu de vedere.na Dar ink nu stiu ce sa fac, o iubesc si nu vreau sa renunt dar daca iar va pleca sau daca aflu ca e altu, nu stiu cum voi reactiona.In fine o sa incerc sa obtin cateva raspunsuri, sa ma asigur dupa care voi vedeawinking one love

| unknown_5004 a răspuns:

Pai poate chiar are probleme! vorbesc din proprie experientza. asa ii si prietenul meu. mereu ne certam pe tema asta si incepe sa imi faca reprosuri si sa tipe sad si normal ca eu incep sa plang. ca vad ca nu ma crede cand ii zic ca asa ii straight face. ce ar fi tu sai faci jocu? sa incepi sa cunosti regulile? si sa nu pui suflet? poate cine stie ce iese happy
Multa bafta happy si ai grija ce faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta frate! sunt femei 1000! da-o-n sange! nu le intreba pe femei ca ele or sa-ti spuna sa le lasi ca sa vina ele la tine. sa le f. pe ele nu pe ea... deci mai bine las-o moarta! daca te joaca pe degete atunci pleaca! sunt atatea fete ce p. mea va cramponati la una? sunt atatea fete si unele iti mananca din palma numai sa fie cu tine? ce preferi sa suferi? sunteti de tot rasul!