| onelove_5381 a întrebat:

Cica ma iubeste, cica tine la mine( nu i place anturajul meu, nu vrea ca eu sa "visez" nu ma lasa sa beau cu toate ca am renuntat la toate astea pentru ea) fetita asta ma joaca pe degete dar mi am revenit(acum sa intors roata) acum ea se teme ca ma poate pierde si primesc msg gen te iubesc; nu raspunzi ca esti cu alta (esti infipt), pai dc pai cum vine asta? cand inca are o groaza de treaba si o gramada de probleme de nu ne putem vedea( eu stau in colentina ea berceni. distanta asa de mare?)ma suna doar cand e suparata, cand plange(ori vrea sa mi demonstreze ceva, ori joaca prea bine teatru, E de **** toata treaba asta. Acum am destule fete in jurbig grin si destule cu ganduri necuratewinkingnu vreau sa fiu umarul pe care plange... asta am fost la inceputwinking nu sunt nici cea mai buna persoana dar niciun fraier,,,, fetelor in special astept rasphappy dc credeti ca se comporta asa? adica hai frate, ai probleme, tot omul are dar mai si uita de ele, nu? de fiecare data cand zic ca plec, ca nu mai vreau sa aud de ea, ca m am saturat de minciuni, incepe iar sa tipe cat de mult ma iubeste si ce mult tine la mine, aiurea(nu inteleg dc nu zice ce simte daca simte ceva )da sperante dupa care dispare(f tare) ma gandeam sa zic simplu spune mi ce vrei? daca e adev tot ce zici, Tot zice ca o sa mi demonstreze si o sa vad ca ma iubeste mult(daca era genul de pers care sa fie plina de ea si sa i pese de ce zice lumea nu se mai intorcea, nu mai vb cu mine nici macar buna si termina ce a inceput)nu? poate nu sunt eu sanatos? clasicul joc de a soarecele si pisica

7 răspunsuri:
| onelove_5381 explică:

De fapt nu suna doar cand e suparata( doar atunci mi se pare ca zice adev) cand o intreb cate ceva mai serios ramane putin blocata azi m-a sunat cica hai la mine dupa care nu mai venii ca am treaba cu mama( maine dej mi a facut orarul...ma trezesc la 8-9 la sala la 10 dupa care la ea, stam impreuna, lasa masina la spalatorie si inca ceva dar am uitat tongue), sa i mai dau o sansa? poate dar daca aflu ca e ink unu in toata treaba asta nu-s cum o sa reactionez, poate ma vizitati la 9 big grin one lovebig grin

| Necunoscută a răspuns:

straight face Cam grea situatia. Aici doar voi doi puteti decide, ce se va intampla cu relatia dintre voi. Din cate ai povestit.hee hee mie mi se pare ca ea are nevoie de tine doar in momente in care are nevoie de cineva. Nu stiu ce sa zic, incearca sa-i mai dai o sansa. Si vezi adevarul!tongue

Bafta!happy

:*

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti mort dupa ealaughing

Chiar ca te joaca cum vrea ea!

Acum, accepti in continuare asta sau nu e alegerea ta, insa eu nu i-as mai inghiti fitele!

Cred ca esti destul de mare incat sa pui piciorul in prag!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţi-am mai răspuns o dată şi ţi-am zis să-i zici "papapapapa".
"Sclavul femeii e pe jumătate mort fiindcă roata se întoarce fără prea mult efort. Fără iubirea ei veşnică e rău dar MAI RĂU E CĂ E GOL ÎN JURUL TĂU".
Alta!
Că doar femei sunt mai multe decât bărbaţi!

| onelove_5381 explică:

O sa caut sa primesc citeva raspunsuri :d vreau doar sa fiu sigur de citeva lucruri big grin nu mi doresc ca mai tirziu sa regret din cauza asta. frumos citat din bitza., respectwinking tipa asta chiar mi a schimbat mult felul an care percepeam lucrurile (asa ca intelege ma dc nu renunt) cum era"Nu e prima care`ncearca sa ma schimbe`n repetate randuri
Da` e prima care`ntr`un final m`a pus pe ganduri"

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Măi omule, oricât de mult ai iubi o fata/femeie, nu trebuie să te laşi călcat în picioare.
Eu aşa consider: Prietena mea este prietena mea. Nu este nici proprietatea mea personală ca să-mi bat joc de ea cum vreau, dar nici şeful meu ca să-i permit să mă spioneze sau să se joace cu sentimentele mele oricât şi oricum!
Succes şi treci mai departe.
"După autobuz şi după femei să nu alergi niciodată!"

| mistikk a răspuns:

De fapt zicala era dupa autobuz si barbat sa nu alergi nciodata ca intr-o jumatate de ora vine altu ...ma rog ca sa nu mai complicam lucrurile zi Pa si gata