| anonim_4396 a întrebat:

Cica odata m-am dus la o prietena. mai spre seara am iesit putin la drum. acolo de obicei ies doi baieti. cu unul din ei ma ciondaneam in fiecare seara. dupa catva timp am observat ca se uita la mine mereu. iar acu a inceput sa-mi dea likeuri pe facebook! de vreo luna nu am mai fost pe acolo si mi-am dat seama ca imi place de el. adevaru i ca nu stiu ce sa zic. stit adica el e din ala care a fost in spania. chestii. nu stiu dc da mi se pare ca nu ne potrivim da parca cum se uita la mnn... oare ma place? pls un sfa! ce sa fac?
(Funda logic)

Răspuns Câştigător
| marria_7862 a răspuns:

Ia legatura cu el, gen multumestei pentru likeuri, asa te bagi in seama cu el, vorbiti si o sa-ti dai seama ce vrea, daca si el te place.Nu ai de unde sa stii daca te potrivesti sau nu cu el pana nu-l cunosti calumea. Nu conteaza daca a fost in Spania sau nu. Incearca, nu ai nimic de pierdut.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Posibil ca ii place de tine dai si tuh like-uri vb cu el vezi ca poate aveti ceva in comun si asa daca vede ca il bagi in seama poate iti zice ceva de combinatiehee hee

| alylove15 a răspuns:

E posibil sa te placa...dar totusi nu il judeca ca a fost in spania zic sa incerci sa fi cu el nu ai ce pierde.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Pai daca va ciondaneati mereu e semn clar ca va placetiwinking

| byaaaa a răspuns:

Sunt total de acord cu marria.winking.
Bafta multa!