| livikutz a întrebat:

Cind iubesti o persoana cu adevarat, si ea pina acum tea iubit, acum de ignora cum trebuie sa procedezi...;(

2 răspunsuri:
| AdelaElena20 a răspuns:

Cu indiferenta. asa pui pe ganduri acea persoana! lipseste comunicarea! ignorarea e un semn de intrebare si mai ales lipsa de comunicare.

| greenish a răspuns:

Buna. Daca te ignora,lasa`l in pace. Nu se merita sa iti faci iluzii cu astfel de persoane. Daca el este confuz,problema lui. Trateaza`l si tu cu ceea indiferenta. Incearca sa iti gasesti pe altcineva si vezi cum reactioneaza. Daca zici ca te-a iubit odata, poate inca te mai iubeste dar are probleme de personalitatelaughing Tu vezi`ti de treaba, lasa`l pe el sa ajunga la tinewinking