| cocomero a întrebat:

Cind la un baiat ii place o fata cum ii arata asta? adica cum sa inteleg daca ma place

7 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Ce ar fi sa nu te complici?

Mergi la ea, spune-i ca vrei sa iesiti impreuna. Te refuza? Asta e... daca iti zice da atunci macar ai o sansa sa ii arati cine esti. nu poti sa placi pe cineva fara sa il cunosti. Doar din vedere sau etc. astea sunt atractii.

Have Fun

| cocomero explică (pentru PinkTerror):

Sunt fata

| PinkTerror a răspuns (pentru cocomero):

God damn it...

dupa cum ii formulat intrebarea am inteles ca tu esti baiatul.(dupa cum vezi toti am inteles asta)

pai...

Desi regulile de conduita spun ca baiatul sa faca primul pas realitatea contrazice regulile in mod constant.
Intrebare care trebuie sa ti-o pui este:
"TIn la el si cat de mult?"

Daca raspunsul este destul de mult incat sa risc spune-i ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine sau ceva in liniile astea. astfel ii vei da de inteles (daca nu e prea timid sau prea batut in cap).
Daca nici asta nu merge si tot crezi ca merita sa risti spune-i in fata.

Worse case scenario iti zice pas si tu poti sa mergi mai departe
Best case scenario... ei bine cred ca asta ti-l poti imagina si tu.

Have Funhappy

P.S. scuze de confuzie.

| cristianfrunza a răspuns:

Frate unde traiesti? In grota?
Mai lasa jocurile si mai iesi din casalaughing
Scuza dar nu m-am putut abtine

| cocomero explică (pentru cristianfrunza):

Dc zici asa?

| cristianfrunza a răspuns (pentru cocomero):

Nu stiu, mi se pare foarte ciudata intrebareahappy
Scuze daca te-am jignitbig grin

| Alexalexalexalex a răspuns:

Petrece mai mult timp liber cu ea si ai sa-ti dai seama daca te place sau nu. Vorbeste cu ea pe messenger sau sms-uri, sun-o si vorbeste cu ea si daca vezi ca nu se supara sau ceva cand glumesti sau faci ceva cu ea spune-i cu adevarat ce simti ca ii va placewinking.