| Eugen000 a întrebat:

Cind pentru prima data ies cu o fata la plimbare, care sunt PRIMELE 5-10 lucruri le care i le spun?

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

"Vrei/Hai sa luam ceva de rontait^Ce ai facut azi? Ce faci mai tarziu? Ti-a placut?"
Poti vorbi despre orice, nu conteaza nici ordinea, nici subiectele.

| Danysan a răspuns (pentru irina20):

Eventula sa stea si al 2 metri de ea ca sa creada aia ca are ceva. Spune-i sa incearce sa o atinga si el cat de cat -ca sa vada fata ce intenii are -Ceea ce ai spus tu o sa il arunce undeva de unde nu se mai iese.

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa vb cu ea despre orice in afara de sex.Stiu ca la asta te gandesti, sunt baiat si e normal sa le vedem in pozitii si cand le tinem de mana dar important si cred ca are cea mai mare doza de credibilitate si pentru Viitor e Sinceritatea.Nu pretinde ca esti altu -fi tu natural.Si pe langa toate aste incearca sa o atingi, poate sa o si saruti -desii nu recunosc ele vor sa te vada incercand -stiu ce vb doarece asa mi-a zis o fata dupa un schimb de cuvinte dur cu ea pentru ca dehhh.Dai de intele ca ea e iubita, ea e The One si e centrul, nu fi bleg fi destept!

| Eugen000 explică (pentru Danysan):

Ceea ce mi-ai spus tu mi-e clar. Relatiile bazate pe sex nu sunt bune!
Știu ca trebuie sa fiu EU, sa nu ma fac mai destept decat sunt etc. Dar am intrebat: ce ii spun?(numai nu spune ca vine de la sine ca nu mai vind... Pe net, izvorul de idei nu seaca, dar face2face...greu)

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu este o ordine anume, totul vine de la sine.