| Gabrijel a întrebat:

Cind sunt fetele cele mai frumoase?

Răspuns Câştigător
| psycho771 a răspuns:

Cand le iubesti...

14 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cand o femeie se simte frumoasa se aranjeaza si stie si cum sa se comporte am putea-o numi frumoasa din toata inima

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cand nu merg stramb pe tocuri

| Lilia2621 a răspuns:

Cind sunt tinere in primul rind, apoi cind sunt machiate(nu exagerat), cind sunt simple si dragute, si atunci cind sunt fericite.

| ALeXsSaY a răspuns:

Cand sunt naturale, sentimentale si te iubesc :X big grin parerea mea laughing

| iloveunicorns a răspuns:

Mereu.

| Originalone a răspuns:

La 32 de ani.
Atunci parca se simt implinite si viitorul tot asigurat.
Cariera,masina, 1, 2 copii, un sot care ii asigura tot ce are ea nevoie.
Atunci trage sa faca mai mult sex decat in tinerete ca i se urca hormoni la cap si barbatul atunci nu-i mai face fata.
Apoi la 40 de ani ii piere cheful de sex si viata, o lasa mai lejer ca da in menopauza.

| adina20042007 a răspuns:

Cand sunt insarcinate!

| Gabrijel explică (pentru adina20042007):

Si asta da pentru ca deveniti protectoare si iubiti cu adevarat asta va face mai simple si mai frumoase

| Bebiix a răspuns:

Cand se simt bine in pielea lor!winking:*

| cornel a răspuns:

Dupa ce s-au trezithappy.

| crissnebb83 a răspuns:

Cand sunt insarcinate si dupa ce au orgasm

| IoanaMra a răspuns:

Atunci! Mereu hey.de'aia sunt femei!winking

| BurnInHellSucker a răspuns:

Te rog eu da-i funda aia nenorocita lui endley

| elenat a răspuns:

Cand sunt fericite te asigur!winking bafta!