| hastemele a întrebat:

Cine a facut sex aseara? cum? unde? si cu cine?

18 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Cainele meu, foarte senzual, in bucatarie, cu un scaunbatting eyelashes

| Alex_9218 a răspuns:

Eu,cu penisu, in gura, la mama ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu,cu popa, s-a imbatat al naibii si m-a confundat cu preoteasa

| ZUzulikii a răspuns:

Ce intrebareoh go on

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Iati o papus gonflabila ca sa afli si ulaughing

| MMadalina a răspuns:

Nu vrei sa stii si ce prezervativ am folosit?smug

| hastemele explică:

Hahaha... sunteti toti niste masturbatori nefacatori de sex.

| Crisis a răspuns:

Tu esti, parinte? M-am spovedit de curand, de ce ma mai intrebi?smug

| Ionica9119 a răspuns:

Cred ca pot vorbi in numele tuturor celor care ti'au ''raspuns'' la intrebarea asta: mai bine ''masturbatori nefacatori de sex'' ca noi, decat obsedati ca tine. [ca sa nu spun alte prostii]

| hastemele explică:

Ionica te stiu esti zoofilul din tomeronul din spatele blocului meu, cine te-a lasat la calculator

| iubesc a răspuns:

Nu cred ca esti preot

| SandaraPark a răspuns:

Cu mata, pe strada cu un hidrantlaughingma obsedat sexuallaughingmars ma la un bordel si afla cum elaughingrolling on the floor ai 8 ani?laughingoh doamne, cumpara'ti si tu o BLONDA ca'i mai proastalaughing

| Madalina_7862 a răspuns:

Doamne ce intrebare stupida
mama a facut cu taicato

| stefan_8760 a răspuns:

Ne_****ii pun intrebari traznite...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Vrei motiv de laba in seara asta sau ce?

| anonymus a răspuns:

Eu,cand? pe la8, unde? in baie. cu cine? cu mama ta. sa stii si tu ca eu sunt talat tau.

| Daniella a răspuns:

Ce,nu mai ai idei de locuri de facut sex?! laughing
Si nici persoane de intrebi si cu cine.

| FizoxX a răspuns:

Bunica,salbatic,pe bloc, mircea badea