| EsarfaRozZ a întrebat:

Cine a folosit Pastilele SuperSlim pentru a slabi? dau rezultate?

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu le-am folosit cam vreo 3 luni si nu am slabit un gram, am pus inca vreo 5 kile pi mine sunt bani irositi aiurea nu ti le recomand. funda?

| EsarfaRozZ explică:

Si pe urma nu ati luat iar in greeutate, sau dublu, cum am auzit de pastilele de slabit in general?

| Cocoa a răspuns:

Si eu am folosit aceste pastile...si am slabit! Exista posibilitatea sa te simti rau in prima luna[eu aveam ameteli,dureri de cap,insomnii, stari de greata]insa a meritat efortul, ai grija ca dupa trei luni sa faci pauza o luna de zilehappy

| zapacita05 a răspuns:

Buna le-am folosit in urma cu 1 an jumate am slabit 28 kg in 3 luni si nu am patit nimic sunt inca in viata laughing lasa-mi un id iti pot arata si poze