| vali_6207 a întrebat:

Cine a mai fost parasit/a si nu mai stia ce sa faca de faptul ca a pierdut persoana iubita

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cred ca toti am avut parte de acest lucru.E ceva normal sa suferi din iubire

| greenish a răspuns:

Bine zis NuMaJudeca happy cred ca toti am trecut prin momente de genul asta...happy

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Eu.Vrei să ştii ce am făcut? Am ridicat fruntea şi am mers mai departe.Nu mă pot opri la primul obstacol. Oamenii maturi şi responsabili iau problemele ca atare şi le înfruntă, nu fug de ele.Acestea sunt lucruri care ne maturizeză.O zi frumoasă îţi doresc.Nobody4Nobody.

Răspuns utilizator avertizat