| Sov95 a întrebat:

Cine are niste sfaturi pentru mine? Treaba este cam asa:

Este o colega... Am fost cu ea prin mall, planuiam sa mergem la film, dar a zis ca nu poate si a amanat pentru peste 1-2 saptamani. Problema este ca astazi cand am intrebat-o (pe mess) daca mai poate veni la film duminica, iar ea mi-a raspuns: 'nu pot. merg cu prietenul meu la munte in vacanta dintre semestre'.

Asta inseamna ce cred eu, nu-i asa?

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Sincera sa fiu, s-ar putea. Insa exista posibilitatea si ca ea sa fi spus adevarul, poate pur si simplu nu are cum sa va intalniti.

| Asiryx a răspuns:

Depinde ce crezi tu... Eu as crede ca ar trebui sa treci la urmatoarea straight face

| sonya69 a răspuns:

Ce crezi tu? ca te evita sau ca nu te suporta? cred ca asta

| Geo14 a răspuns:

Pff cam da.Adica sa intelegem ca tu o cam placi nu? SI ea nu prea iti impartaseste sentimentele.Am dreptate? A cam gresit daca te-a lasat sa iti faci iluzii desarte in privinta ei amanand iesirea. Putea sa iti zisa ''Ma baiatukle, scuze dar eu am prieten si nu poate fi nimic intre noi''. Mai mult a inrautatit situatia.mda...situatia e nasoala daca tu o placi si ea are prieten. Avem 2 solutii.
1). Sentimentele ei pentru prietenul ei sa se slabeasca si sa inceapa si sa simta ceva pentru tine.Asta ar fi grozav.
2). Dar exista si posibilitatea ca ea sa nu te placa sa te considere un simplu prieten, si sentimentele pentru iubitul ei sa fie foarte puternice.
Sper ca te-am ajutat cu ceva.Georgi.

| Liviuuuuu a răspuns:

Da, inseamna ce crezi tu

| Marcella a răspuns:

Ce crezi tu?