| SoRyNeScku a întrebat:

Cine credeti ca sunt primi 20 ce-i mai buni jucatori brazilieni? Astept pareri si daca se poate si la cluburile la care joaca respectivi jucatori!@

Răspuns Câştigător
| kentucky a răspuns:

As zice
1.Ronaldinho,2.Robinho,3.Roberto carlos, 4. Dani alves, 5.Pato,6.Neymar,7. Maicon, 8.Lucio,9.Kaka,10.Thiago Silva, 11. Felipe Melo, 12.Luis Fabiano, 13.Luisao,14.Doni,15.Julio Cesar, 16.Gilberto Silva, 17. Juan, 18. Julio Baptista, 19. Michel Bastos, 20. Kleberson.
Daca ai nelamuriri intrabama.

3 răspunsuri:
| SoRyNeScku explică:

Mdeawinking inca vre-o10 macar...baga si thu neymar, pato...is multi da ast de la voi:X

| hate1t4ll a răspuns:

Roberto Carlos

| Tzomy07 a răspuns:

1Ronaldinho.2Robinho.3Dani Alves.Cam atata stiu.