| clauss a întrebat:

Cine cunoaste limbajul trupului la femei si ce indicii te fac sa-ti dai seama daca te place, sau ca nu?

Răspuns Câştigător
| orkide a răspuns:

Zambeste larg sau rade din orice; te priveste pe furis, cand crede ca n-o vezi; face tot posibilul sa-ti fie prin preajma(chiar si din motive absurde); incearca sa-ti fie pe plac(imbracaminte, comportament, in discutii iti ia mereu apararea); gesticuleaza ft mult cand vorbiti, sau vorbeste mult (si prost); e mai aranjata cand va vedeti; vrea sa para inabordabila; etc...

1 răspuns:
| cripistinna a răspuns:

Daca femeia te place, se uita mai des la tine, e mai visatoare, se mai baga in vorba cu tine, se imbraca mai frumos si se straduieste sa fie cat mai atragatoare(parfum, oja). Daca vezi aceste semne la ea, inseamna ca ii place de tine. AAA, si in preajma ta poate fi mai agitata.Pa pa.