| sillvana a întrebat:

Cine e capricorn (fata)si a avut o relatie cu un baiat(balanta)? dati-mi ai mie mai multe detalii despre relatia pe care ati avut-o. fundita

3 răspunsuri:
| FeliL112 a răspuns:

Sunt capricorn, si da am avut o relatie cu un baiat (balanta), e ne-am inteles bine timp de 3 saptamanii, sa stii ca eu am pus capat relatiei findca, nu am avut nimic in comun. Atat:*
Funda plss puppy dog eyes.

| lovemeanymore a răspuns:

Buna happy eu sunt capricorn si am fost cu un baiat balanta..ne-am despartit fiindca eu nu am mai vrut, am inceput sa ma plictisesc happy sper ca te-am ajutat

| PacoMyDog a răspuns:

Eu Sunt Balanta da-mi add la boydany72 daca vrei sa vorbim detalii nu combinatii.