| anonim_4396 a întrebat:

Cine e de acord cu mine ca toate femeile sunt niste panarame fara suflet care vor numai bani si le plac numai baietii frumosi? Cel putin cele din Romania asa sunt toate vor numai bani mai si zic ca nu conteaza cum arati ci sufletul! at wits' end. Asta e cea mai mare prostie.

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am mai auzit eu de astia si peste 2 zile erau indragostiti peste cap. A fi misogin nu este un lucru rau, atat timp cat acest lucru nu il duci la extrem.

| liz23 a răspuns:

Sti ca odata ce vorbesti asa de toate femeile...si cea care ti-a dat viata tot femeie este,probabil ai bunica, matusa, sora...tot femei sunt. Depinde unde le cauti si ce oferi. A fi frustrat si cu lipsa de bun simt nu e ceva rar intalnit in ziua de azi. Ca le plac baietii frumosi nu e de condamnat, nu stiu cum arati si nici nu ma intereseaza dar dupa cum vorbesti caracterul tau cu siguranta nu este unul de apreciat.Ca sunt fete care vor bani, vezi ca sunt si baieti care vor acelasi lucru.Sunt oameni si oameni,tine de tine ce alegi, pe care ii ti aproape si pe viitor invata sa iti controlezi ideile, pentru una care nu te-a vrut nu e ok sa jignesti pe toata lumea de gen feminin.

| ionutzul31 a răspuns:

Nu,dragul meu,ar trebui sa corectezi:"toate femeile sunt niste panarame fara suflet care vor numai bani SAU le plac numai baietii frumosi"
Si respunsul es da, asa este din pacate. Daca nu toate, atunci marea majoritatewinking

| Crocaa a răspuns:

Automat ne-ai jignit pe toate, ne-ai pus in aceeasi oala.La urma urmei n-are nici o noima ce-ai scris tu acolo, cunosc o gramada de fete care au prieten frumos, dar nu cu o situatie materiala foarte buna si totusi se inteleg.Intr-adevar exista si fete care sunt pe interes si pentru ele nu mai conteaza neaparat aspectul fizic,ci doar faptul ca au si ele ocazia sa fie scoase la o cafea,la mall s.a.m.d.E logic ca fiecare isi doreste un partener si frumos si cu bani dar daca respectivul are ceva in cap isi ia una pe masura lui,care sa fie si ea frumoasa si cu bani.E o chestie reciproca,voi nu vreti o partenera de care sa fiti mandri? Nu va doriti ce-i mai bun pentru voi? Sa va intelegeti si sa va si placa persoana respectiva din toate punctele de vedere.Ce se intampla mai departe depinde de fiecare,daca nu se mai multumesc cu ce au! La o adica, iti trebuie un baiat cu care sa te intelegi, ca degeaba e frumos si destept si bogat daca te bate de-ti sar capacele.Ganditi si voi putin si nu mai generalizati atat.Si da, exista panarame moarte de foame care abia asteapta sa-si gaseasca un prost care sa munceasca pentru ele, dar asta nu e valabil intr-o relatie unde amandoi au niste principii!

| MidnightLady a răspuns:

D'accord.

| cRIT a răspuns:

Prietene,poate nu ai intalnit persoanele potrivite.Da, sunt multe fete cum ai zis tu dar nu toate.Presupun ca esti frustrat ca te-a inselat o fata, nu?

| BeetleJuice a răspuns:

Nu chiar toate poate n-ai cunoscut fata (femeia) potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu faptul ca tu esti un mare nesimtit frustrat. Cine esti tu sa judeci cum sunt femeile din Romania? Pentru ce ai pus intrebarea? Sa iti confirme alti idioti (ca tine) ca asa este(cum crezi tu)?
Folostesti cuvinte mari pentru un incapabil! Vrei sa spui ca pana si tanti de pe abnca din parc de 90 de ani e o panarama obsedata de bani?
Nu-mi vine sa cred cata prostie zace in oameni, eu propun ca inainte de inregistrarea pe TPU sa se dea un test de inteligenta! Ar fi mai putini ca tine pe aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Banca*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ai dat tu numa' peste pitipoance, cocalare! Asa tind si eu sa cred ca toti sunteti niste idioti care umblati numa' dupa sex si stiti doar sa va bate-ti joc de fete.Dar presupun ca mai sunt si baieti "calumea".Nu multi, dar sunt.In schimb, tu esti un maaaare frustrat!