| simi1000 a întrebat:

Cine ii intelege pe baieti, azi iti spune ca te place, iar maine se duce in club la agatat? Eu ce sa mai cred? Il iert? Sunt foarte suparata dupa ce am auzit ce a facut cu aia il club :@

12 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu-l ierta, e o vorba " fii mai inteligenta cu o secunda decat el " si desparte-te tu de el inainte de a auzi asta de la el

| kirra886 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu il ierti si fa-i ceva si tu,du-te in oras cu fetele,provoacal sa vada ca te pierde.ori daca nu esti in stare te-as sfatui sa-i dai papucii,sa va despartiti,fiindca daca te-a mintit odata va face-o in continuare,sa ma tii minte o sa regreti,si imi pare rau sa-ti spun dar ai sa suferi,fii mai desteapta si lasa-l,cautat-ti de viata,sa ma tii minte ca daca nu azi mine, in timpul apropiat el iar-si va gresi, sorry.bafta

| DaReZon a răspuns:

Buna Simi. Majoritatea baietilor se uita la o fata doar pentru relatii sexuale. Nu poti avea incredere in toti asa ca nu pune suflet. Sincer eu nici nu am avut nici nu am prietena dar nici nu imi trebuie la varsta pe care o am lol. Eu daca as fi in locul tau nici nu as mai vorbi cu el. Parerea mea

| simi1000 explică (pentru DaReZon):

Eu chiar tin la el, si stiu ca tine la mine, este mereu atent si dragut, chiar nu stiu ce s-a intamplat in seara aceea, nu e genul sa face din astea. Chiar stiu ca ma iubeste, nu ma indoiesc de asta, dar... m-a dezamagit, s-a luat cu prietenii lui si s-a intamplat. Ce ar trebui sa fac, nu s-a mai intamplat niciodata. E prima lui greseala si ff mare sad ...il iert? Chiar nu vreau sa se mai intample, dar nu stiu daca e bine sa il iert.

| DaReZon a răspuns (pentru simi1000):

Un om care face o greseala se promite ca nu o va mai repeta si o va face si a doua oara. Posibil sa fi baut ceva si a luat`o asa mai aiurea. Decizia ta nu stiu sigur ce sa zic thinking

| RobYnRobYn a răspuns:

Ceea ce auzi pot fi numai zvonuri,desi la prima vedere vrei sa-i crezi pe cei care vor sa va desparta. Poate nu a facut nimic cu "aia" poate nici nu a existat o "aia",cine stie,poate s-a dus acolo (presupunand ca e un bar) pentru a-si limpezi mintea, mai bea o bere, mai schimba o vorba cu prietenii de suferinta.Acum (presupunand ca e un club ori ceva) nu pune la suflet,baietii vor avea intotdeauna nevoie de libertatea lor,faptul ca poate a vazut o stripteuza, doua pe-acolo nu inseamna ca te iubeste mai putin.
Gandeste-te ca si tu mai flirtezi din cand in cand cu alti baieti si el nu baga de seama.

Iti spun un secret: Iarta-l daca ai fi sigura ca si el te-ar fi iertat daca ai fi facut la fel!
O sa-ti dai seama ce sa faci dupa ce clarifici chestiile cu el!

si daca chiar nu mai e cazul de o relatie intre voi doi,
TRECI MAI DEPARTE! Niciun baiat nu merita lacrimile tale, sunt o groaza care asteapta o fata iubitoare. happy

| simi1000 explică (pentru RobYnRobYn):

Nu sunt zvonuri, chiar s-a intamplat 100% sigur sad

| RobYnRobYn a răspuns:

Iarta-l numai daca esti sigura ca si el te-ar fi iertat daca ai fi fost in aceea situatie!

| andree1705 a răspuns:

Nu prea inteleg o chestie. Sunteti impreuna? Pentru ca, daca sunteti impreuna, eu zic sa nu il ierti. Tipul asta de baieti, nu se da la o parte de la astfel de chestii. Daca doar il placi si inca nu sunteti impruna, exista 2 situatii :
1. i-ai zis ca si tu il placi. In situatia asta, e cam aiurea. E ca si cum a vrut doar ca vada daca ii raspunzi in acelasi mod.
2. nu i-ai zis ca il placi. Aici, ii cam dau dreptate. Bine, asta depinde de la om la om. Unii asteapta, sperand ca cel pe care-l plac se va razgandi, sau trec peste asta.
Oricum, daca nu formati un cuplu, nu prea ai ce ierta, pentru. ca nu prea ai acest drept. Nu are nici un fel de legatura fata de tine.
Depinde de tine. Sper sa fie de folos. happy

| gelino a răspuns:

Pai este simplu. da il ierti pentru ca aia a facut doar sex insa tot la tine se intoarce. daca da semne ca ar mai avea o relatie cu aia inseamna ca trebuie sa discuti cu el serios si sa pui piciorul in prag.winking adica sa ii spui ca e destul ca iai acceptat faptul ca sa **** cu aia dar nu poti sai accepti sa mai aiba vreo legatura cu eabatting eyelasheswinking >big grin

| simi1000 explică (pentru gelino):

Stiu doar ca s-a imbatat si s-a dus la "aia" si isi faceau nish gesturi, se sarutau etc... si ea a filmat cum se sarutau. Dar el era biat. Daca se intampla mai mult nu mai vroiam sa aud de el, dar asa nu stiu ce sa fac...

| gelino a răspuns:

Adica daca ei doi doar s-au sarutat atunci poti sal ierti fara probleme oh go on nu-i o tragedie se mai intampla, daca au facut sex el fiind bat manga inseamna ca nu si-a dat seama ce face. iarta-l, impacativa! :* iti doresc numai succes:*