| IloveJustinBieber_6148 a întrebat:

Cine il iubeste pe justin bieber la fel de mult ca si mine?

12 răspunsuri:
| asdasasasas a răspuns:

NIEMNI! e un ratat eu si muuulti altii il urasc! auzi am si eu o intrebare: el e fata sau baiat?!?!?! daca na`s vedea video si na`s sti de el si imi pune unu s ascult as zice ca e fata:_j niemni nul iubesteoh go on

| ccrank a răspuns:

Satanaaaaa!

| pinguin126_8793 a răspuns:

Pana la urma,doar nu credeti,unii din voi,ca din Romania, sa ajungeti iubitii unor staruri din strainatate, care habar nau de tara noastra... poate iti dai si tu seama.

| Азбука a răspuns:

Doar o alta persoana cu aceleasi afectiuni grave, ca tine...

| AdamBlack a răspuns:

Satana il iubeste mai mult ca oricine, am auzit ca il vrea cat mai repede la el "acasa" laughing
Esti proasta, iti place de o fata(LEZBIANO) =]]]

| Andr3yCzz a răspuns:

Nimeni happy Sincer, mie nu`mi place de asta! sad

| Andre a răspuns:

Dracuuuuuuu!

| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Mama ta

| Tasya05 a răspuns:

Euuuu il adorr!:X:X:X e cel mai talent si cel mai dragut baiat din lume!:X:X:X:X:X:X:X Nu am cuvinte sa zic cat de mult il ubeskk!:X

| Jazzooohs a răspuns:

Ma-ta.

P.S. pieri aschiutza! (alta fetita idioata)

*viseaza la un plan de bataie pentru LadyJ*

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Vre-un spirit rau.

| agresor024056 a răspuns:

Satana, mata tu tactu si el face sex singur si o baga in gura singur