| RKA a întrebat:

Cine imi poate da niste sfaturi cu care sa incerc sa ma combin cu o fata, care "se lasa cam greu". Care sfaturi sunt cele mai bune primesc funda.

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Ar trebui sa fii mandru de chestia asta ca e o fata cuminte nu ca panaramele care cedeaza din prima,primul pas pe care l-ai putea face este sa te imprietenesti cu ea, nu sa o abordezi din prima pentru ca ii dai impresia ca esti la fel ca alti baieti care urmaresc un singur lucru de la o fata, cred ca stii la ce ma refer, asta este un prim argument, un al doilea argument este sa ii dai o intalnire la un suc la o cafea ca sa va cunoasteti mai bine si sa vezi daca va potriviti.Bafta!

5 răspunsuri:
| Nelamuritul a răspuns:

Ba ar trebui sa te dau din ce in ce mai mult la ea, sa glumesti, sa radeti impreuna, sa o ajuti daca are nevoie si incet incet...

| obsercvayr a răspuns:

Incepe conversatiile tu, tot timp-ul, daca vezi ca reusesti ceva, o scoti la un suc, sau nu, uite ii spui asa, ii vezi pe prietenii mei de acolo? Au facut pariu ca eu nu pot sa scot ce`a mai frumoasa fata din scoala/club. etc In oras, Ce spui? Vrei sa bem ceva pe banii lor?, Fata isi va da seama, ca pe banii tai o sa beti, va distratii, si ii ceri numarul de telefon, mai departe stii tu lwinking

| geocarul a răspuns:

Inseamna ca nu e panarama daca se lasa la toti papagali era panarama mai date la ea fa-o sa rada chesti din astea si o sa cedeze noroc happy

| RKA explică (pentru geocarul):

Rasul crede-ma pentru mine e ceva usor, dar tot nu-i destul

| catalinaaa28 a răspuns:

Daca nu se lasa inseamna ca nu e panarama fa-o sa rada si chesti de astea fi alaturi de ea atunci cand are nevoie surprindeo sunt foarte multe metode... bafta... funda