| danciu2013 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa-i plac unei fete, dar ea are prieten. dar la ei iubirea este de la distanta si ei sau intilnit doar o data, vara. Dar ei se scriu in fiecare zi si spera ca se vor intilni mult timp ne tinind cont de distanta de 2000 km. Ajutatima va rog.
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Petreci cat mai mult timp cu ea.E important ca voi sa aveti o baza.Nu vrei sa intri direct "Mie imi place de tine si tu ai prieten si am pretentia sa-l lasi pe el pentru mine ca eu sunt fat-frumos". Arata-i ca tip misto esti, fii baiat cu umor dupa aia te desprinzi de ea si dupa aia sa vada ca a ramas doar cu baiatul din strainatate care... cam nu e si fara baiatul misto cu care-si petrecea timpul. Ai castigat!

1 răspuns:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Arati mai bine ca el? sau ai mai multi bani ca el? atunci da-i inainte