| joker0 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa impresionez o fata...

Răspuns Câştigător
| aAiuDDAACCAAALLLAAAK a răspuns:

Hey` joker0, iti spun din faptul ca eu`s fata straight face, deci cel mai mult unei fete ii place ca un baiat sa fie subtil, discret, gentelman, baii ` arata-i ca o placi, incearcaa sa fi` dragut cu ea, sa o ajuti, sa ii faci complimente, crede-ma fetele ador baietii gentili si politicosi, ee insa oh go on nu fi prea politicos, adica cu ea ca si fata fi `politicos, cuminte, gentil, dar de fata cu cei lalti fi un` pic mai smecheras asa, fetele ador baietii smecherasi dar in acelasi timp, de treaba! Lasa lucrurile sa vina de la sine, impresioneaz-o cu vorbe dulci si din suflet, crede`ma o vorba dulce face cat 1000 de trandafiri` nu incerca sa pari mistocar in preajma ei, in fata ei tu trebuie` sa pari un tip sweet, gentil, care sa stie sa se comporte cu o fata big grin cam atat ` succes ~! :*.

5 răspunsuri:
| aAiuDDAACCAAALLLAAAK a răspuns (pentru aAiuDDAACCAAALLLAAAK):

Adora* scuze greseala mea `:*

| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

Incearc sa corbesti cu ea, sa petrci timp alaturi de ea si, cel mai important sa e comporti natural, adica, asa cum esti tu de fapt, nu cum ai vrea sa fii.

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa fii frumos, inteligent si sa ai bani.

| joker0 explică (pentru aAiuDDAACCAAALLLAAAK):

Mersi foarte mult.

| aAiuDDAACCAAALLLAAAK a răspuns (pentru joker0):

Nu ai pentru ce, sucees cu fata aceea!`poate ca ea chiar te place, si ii este rusine` sa iti zica`, mai sunt cazuri`.Tu` fi doar increzator in tine`, nu te lasa dezamagit, ca o sa se rezolve lucrurile`e un dumnezeu pentru toata lumea`, fiecare isi gaseste rostul in viata :*, Multa bafta cu gagicutelebatting eyelashes=].:*