| yoyudj45 a întrebat:

Cine imi spune ce sa fac la primul sarut?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Nu trebuie sa iti spuna nimeni ceea ce trebuie sa faci pentru ca in acel moment numai vei tine cont de sfaturile nimanuibig grin.Lasa-te purtata de el si vei vedea ca totul vine de la sine.Hai curaj, ca nu este atat de greu:*
Baftahappy

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Nu este o regula happy
Faci ce simti.

| pipluup a răspuns:

Pai nu e asa de greu. Daca vrei ca u sa incepi trebuie doar sa te propii de partener sa ii saruti buzele incet, apoi totul va decurge de la sine, dar daca el ti-l va da tu trebuie sa continui ceea ce el incepuse.

| DmxSDoG a răspuns:

Inchizi ochii. ca restul o sa fie asa gen reflex. nu trebuie sa stii sa te mozolesti sau alte chesti. totu ii din instinct si o sa faci perfect.

| ramonapop a răspuns:

Depinde daca l-ai primit? sau daca vrei sa il dai?

| yoyudj45 explică (pentru ramonapop):

Cred ca il voi primi

| ramonapop a răspuns (pentru yoyudj45):

Pai atunci impresioneazal si lasate purtata de val, apoi totul va veni de la sine

| frumusica89 a răspuns:

Te lasi purtata de val si il lasi pe el sa actioneze. Funda?