| sfermo_2773 a întrebat:

Cine imi spune ceva tehnici de agatat? Cum fac fetele sa ma placa?

9 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Ai BMW, Audi, VW. etc cred ca asta este cea mai usoara metoda. fetele din ziua de azi vor mai putina dragoste decat interes...

| szergiu a răspuns:

Baga id meu si te voi ajuta cu tot ce doresti. id s. zergiu

| DorelSudoru a răspuns:

Nu sunt tehnici.

| plasticstyle a răspuns:

Printzesou,te invit la o ciaorma, am tilifon n93 difuzor manele maxim, o ferma la tara si un chiosc in scara blocului

| plasticstyle a răspuns:

Esti batut in cap

| Ţiiţţţu a răspuns:

Ia-ti un porche o vila neaparat cu piscina plus la mansarda solar si la parter spa!rolling on the floor sh cateva operati estetice daca da gres ce ti-am scris mai susrolling on the floor)

| PinguinuL a răspuns:

Hei baby, sunt miliardar smug
nu dă greşi niciodată big grin.

| Ale_4414 a răspuns:

Sa nu pari disperat, sa fi amuzant, sa fi tu happy.Nu cred ca tehnicile de agatat functioneaza la toate fetele happy.

| MadRockClaw a răspuns:

Nu prea iti trebuie tehnici, daca sti ca fii tu insuti. Fii dur dar in acelasi timp si sensibil, incearca sa nu o abordezi foarte direct, asteapta sa faca si ea un pas, sa nu pari obsedat, incearca sa faci glume bune, fetelor le plac baietii cu simtul umorului, daca are nevoie de ajutor fi primul care o ajuta. In cazul in care va intalniti f2f uita-te lung in ochii ei, zambeste-i frumos, si complimenteaz-o, dar sa nu exagerezi. Sper ca te-am ajutat cu ceva thinking Bafta >:d