| Alin74 a întrebat:

Cine imi spune modalitati sa prind curaj are funda!

Răspuns Câştigător
| cosmina95 a răspuns:

Pune piciorul in prag si i-ati inima in dinti ce naiba ca doar esti barbat!

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Așa, cu ce te putem ajuta noi?!
*se uită în sus. ce vede?! categoria "Dragoste și Sex". ce face? Mănâncă budincă.
Nenea, ai greșit categoria! strigă bezNázvu*

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pai...trebuie sa crezi in tine si sa incerci unele lucruri pe care spui ca nu le poti face dar trebuie sa te si straduiesti sa poti dar, nu te descuraja o sa prinzi curaj! funfa?

| Haze a răspuns:

Alcool ma baiete!

| ubydubydu a răspuns:

Relaxeaza-te si ai incredere in tine, daca gresesti asta e, toti o facem.Dar cel mai importanta este increderea in sine.Succes!