| angelina_2665 a întrebat:

Cine imi spune o dieta eficienta pentru a slabi la picioare si la fata? Astept raspunsURI, mersi anticipat.*Funda

2 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Alergi cit mai mult...si te catai cu bicicleta! tongue eu asta fac are efect!winkingbatting eyelashes

| Leonid a răspuns:

Exact... de ce dieta? dieta nu face decat sa iti schimbe metabolismu. Apuca-te de sport! sportu te face frumos... dar nu doar o alergare 2 ture de teren si gata. Mai mult, un program de antrenament si ai sa vezi cum te modelezi.