| Te besk a întrebat:

Cine locuieste in Chisineu-cris?

Da-ti mess

3 răspunsuri:
| Te besk explică:

Draga mea ionikutza fara suparare, da numele meu se scrie cu un ''e'' asa ca nu cred ca ce te doare pe tine!

| ionikutza a răspuns:

Nu cred ca este o intrebare care sa te ajute, ci doar ca esti plictisita(ACEST SITE ESTE PENTRU A AJUTA OAMENII!

| ionikutza a răspuns:

Eu vad ca tu ai ca si nume,, andrea"eu cred ca se scrie cu 2 de ee andreea.Ar fi fost bine sa inbeti cum se scriu cuvintele, fara suparare.Trebuie sa stii aceste lucruri mai ales daca este numele tau.