| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o problema delicata? Este vorba de o fata pe care o iubesc foarte mult! Vreau ca cel sau cea care ma va ajuta sa aiba multa experienta in dragoste! Fara reprosuri urate va rog! Trimiteti-mi mesaj pe privat si va voi da ID meu de messenger, multumesc!

1 răspuns:
| VivianneN a răspuns:

Dacă într-adevăr o iubești , ar trebui să-ți exprimi sentimentele astfel încât să nu creadă că o jignești ! Nu sunt de nivel extra-superior , dar aș putea să-ți dau niște sfaturi , în ceea ce privește -o relație și sentimentele- happy