| TeDy_5844 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Sufar de o boala... dragostea. am 12 ani stau in Bacau, Scoala Miron Costin. Adresa :theodor_magirescu. Si vreau sa intalnesc o fata, nu am preferinte acum de nu stiu ce... Sa ne intelegem si poate cand vom fi mai mari atunci sa fie Dragoste, acum cer doar o persoana de socializare.

Răspuns Câştigător
| AndreeaYO a răspuns:

Pai...incearca sa iti faci o prietena la care sa tii mult, dar cel mai important sa te iubeasca si ea! Dar, sfatul meu ar fi, sa te lasi condus de destin, de timp sa lasi lucrurile sa se desfasoare-n ordinea lor cronologica.cum se mai zici: "Nu iti forta norocul!"
Sper ca te-am ajutat!:*:*:*Pupici si sper ca te vei simti mai bine!:*

| TeDy_5844 explică (pentru AndreeaYO):

Mersi, m-ai ajutat foarte mult Fundita! Si foarte multa dreptate.

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Iatama iubirelove struck

| Silviu591 a răspuns:

Bloc,apartament,scara? happy

| foreverуσυηg a răspuns:

Vai si eu aveam o problema la 12 ani. Nu aveam destule papusi! oh go on

| TeDy_5844 explică:

U n-ai ce face smug

| warrieru a răspuns:

Foreverуσυηg fetito daca n-ai chef sa ajuti oamenii atunci du-te in alta parte si apropo tu esti o,, printesa bosumfata'' daca si voi sunteti de acord fundinta xd

| TeDy_5844 explică (pentru warrieru):

Ti-as da fundita daca-s putea :d