| alecsisa a întrebat:

Cine. mi povesteste cum a fost prima data cand a facut. o cu detalii funda si vvvvvvvottttt:X

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Prietenul meu m-a dus intr-o poiana mica, cu pretextul sa admiram natura, a luat si o paturice so asternem jos, eu nu aveam nici in gind de ideile lui, apoi a inceput sa ma dezbrace incet, m-am opus la inceput apoi am fost de acord, a fost hot, prietenul meu a fost atent, si gindul ca ne poate vedea cineva din clipa in clipa ne stimlua si mai tare Uhhhh

5 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Eu i-am raspuns deja unuia aici, nu mai scriu din nou ca e pra mult.pa-grozav

| TabooR a răspuns:

Pai a fost la mine acs o prietena de la scoala venea sa facem un proiect in preuna, dar nu ne intelegeam mai deloc totusi am incercat am inceput s-o sarut am fost intr-o alta camera ca sa nu se auda nimic si pe fotoliu am facut-o laughing fetei i-a placut si in continuare ne intalim

| OvidiuDanzka a răspuns:

Oribil frate laughing daca vrei sa afli de ce, trimiti mesaj si iti raspund pe privat laughing

| madalin90boss a răspuns:

E misto

| rox1y a răspuns:

A fost prea superlove struck