| Scarlettt a întrebat:

Cine spunea ca nu poti face pe cineva sa se indragosteasca de tine este FALS... Uite ca asta o stiu din propria experienta baiatul care il palc de muult timp el prin felul lui de a fi m-a facut sa il plac. Poate si el ma placea asta se vedea... Dar acum cum sa il fac sa ma mai placa? Pentru ca eu nu-i dadeam importanta si el se tot dadea la mine eu eram timida.PS: Are aceeasi varsta ca mine (14 )

2 răspunsuri:
| cargodrive a răspuns:

Ce trebuie sai faci ca sa se indragostiasca de tine.Sai sugi ****laughing

| flaviusthebest a răspuns:

Trebuie sa il iubesti mai multlaughing