| secretttttttttttttt a întrebat:

Cine stie cam dupa cate partide de sex lasi o femeie insarcinata?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

1 ajunge

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La cei 17 ani cu care te lauzi, ar fi trebuit sa stii ca la o ejaculare elimini peste 200 de milioane de spermatozoizi.
Pentru o sarcina e suficient unul singur, sanator si vioi!
Informeaza-te, pune mana pe carte, sexul e un cutit cu doua taisuri si te poti trezi ca te-ai ranit singur!

| darrio2007 a răspuns:

Poate fi din prima.

| sofisis a răspuns:

1 e suficient si nu trebuie nici sa fie neaparat cu finalizare.

| pietrean a răspuns:

Ca sa ramana o fata/femeie insarcinata,nu depinde numarul de "partide de sex",ci,daca fata/femeia este in perioada de ovulatie si baiatul/barbatul are spermatozoizii vii si vioi!
Asa ca,sa nu mai fii de rasul tuturor,pune mana si invata(cauta chiar si pe GOOGLE)despre ovulatie si spermatozoizi,cat traiesc acesti, despre fertilitate, cand este perioada ferila, despre riscurile sarcinii nedorite, boli venerice si tot cam ce tine de viata sexuala.SI APOI, POTI SA FACI SEX!

| Stefanuut a răspuns:

Rage prostia in tine, mi-e mila de generatia care urmeaza.

| Bøøgey a răspuns (pentru Stefanuut):

De ce ne bagi pe toti in aceeasi oala? Chiar crezi ca toti pustanii sunt asa imbecili ca asta de mai sus?