| elasexygagica a întrebat:

Cine stie cum as putea lua legatura cu baiatu cu nasu mare din videoclipu cu telecomanda care zice ca cauta prietena da nu gaseste?kiss

Răspuns Câştigător
| IIOOIOIOIOIOIOIOIOIOIOIOIOIO a răspuns:

La ce nas are nici nu ma mira la ce te gandesti tu...

17 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Nu stiu din astea!

| rolfenstein a răspuns:

Dc te.ai indragostit de el?laughingsty calma ca are deja prietena.pe bianca dragusanu.

| Biencush a răspuns:

Sunt sigura ca te va contacta el in urma acestui mesaj

| zuzu_3768 a răspuns:

Fa-ti un video cu televizoare. dupa care suna-l pe bendeac.laughing)Iti zice el unde-l gasesti p Nujtiu, Nujtiu D-astea! happySa ne anunti si p noi daca si la pat e tot Nujtiu laughing)rolling on the floor). Terminata dracul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da anunt pe yoyube: caut prieten si nu gasesc caut prieten si nu gasesc toti baieti sa apeleze la mine laughing

| di33nutz4 a răspuns:

Nu stiu! nu stiu din astea!laughing)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Te-ai indragostit?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Katherine † Pierce a răspuns:

Doua! xD

| pwp a răspuns:

rolling on the floor
nu stiu, nu stiu, nu stiu din astea rolling on the floor

| Christina a răspuns:

Io nu stiu din astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crek nu il lasi nici 5 minute cu caciula pe cap, ati vazut ce geniu e cand si-o da jos rolling on the floor
ii place de matilda si bianca din pacate da du-te la doru, pritenu sau big grin

| Violetta2303 a răspuns:

Zii care e masculinu de la veveritalaughing iti zic eu veveroilaughingsi sigur ajungeti la celati spital de nebuniwinkinglaughing

| danaalexa a răspuns:

Imi pare rau nu e de tine.
laughing
sti de ce?
Cu toata prostia lui, e prea inteligent pentru tinesad

| gabry00 a răspuns:

Il gasesti in Piatra Neamt zona centrala, mai precis prin fata pe la telefoane a devenit o mini vedeta, invitat la un post tv local dar din pacate pentru tine am inteles ca deja si-a gasit...

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRainbow a răspuns:

Imi pare raaaaaaau puppy dog eyes
pana si el are prietena rolling on the floor.
Ramai nemaritata!