| AvalohAlyn a întrebat:

Cine sufera mai mult intr-o relatie de dragoste? Fata sau baiatul? Sau cine pune mai mult suflet in acea relatie?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Eu iti spun sincer ca am omorat perna in plans si sunt baiat deci nu stiu ce sa spun
sunt si baieti care pun suflet mai mult decat o fata

9 răspunsuri:
| McAlLe97 a răspuns:

Depinde de persoana...
Nu se poate spune ca baieti pun mai multe sentimente sau fetele fiecare relatie e diferita la fel si persoanele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dacă e iubire din partea amândurora, durerea e aceeași.

| AccountDeleted a răspuns:

Cine iubeste mai mult in acea relatie, ala sufera mai mult.

| J0B0MAT a răspuns:

Depinde de persoana. Uneori fetele sunt mai sensibile, alteori baietii.

| neutrino a răspuns:

Fiecare pune suflet atat cat are.

| T0T a răspuns:

Depinde.

| darrio2007 a răspuns:

De foarte multe ori ambii.

| AncaNK a răspuns:

De obicei, fata. Dar nu mereu...

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu ai de unde sa sti.Toti suntem diferiti, toti avem motive diferite pentru care ne despartim...E irosire de timp sa cauti sa stabilesti o regula in situatia astabig grin