| stefan5982 a întrebat:

Cine știe care sunt cele mai mici prezervative în diametru?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Din experienţă eu zic că "Love plus".
Vai câte frustrări mi-am mai făcut cu alea...

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Mici a.

| lays a răspuns:

Durex sensations.sunt mici rau.prietenului meu i-au ramas urme. el fiind obisnuit cu durex performa.am crezut ca si astea sunt la fel si ne-am luat teapa. m-am uitat pe pachet si nu scria masura.deci cred ca asa sunt ele mici de felbig grin

| baiazid a răspuns (pentru lays):

Pentru mine sunt marisoare...au 53 mmtongue...mie imi trebuie de 4, 7mm maxim 5mm si nu gasescsad

| claudiea79 a răspuns:

La farmacie sau la carrefour gasesti cuti cu prezervative sa te uiti pe cutie acolo scrie marimea lor. poti sa o intrebi pe farmacista.sau iti trimiti prietena sa ii ceara masura ce-a mai mica

| cristy_4404 a răspuns:

Diametrul cel mai mic e de 4, 5 centimetri, fata de cele normale care au diametrul de 5, 2

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristy_4404):

Nu am gasit de 4, 5... poti spune marca la prezervativ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca ma bag peste subiectul tau dar si eu caut ceva mai mic, si nu gasescsad....stie cineva ceva prezervative de 4, 7-5 mm diametrul?

| alexsivlad a răspuns:

Desi e veche intrebarea, poate mai vad si altii si numai cauta in zadar...

https://cu-prezervativ.ro/......?/produse/