| antiJustLoOkingArOund a întrebat:

Cine voteaza ca JustLoOkingArOund sa fie suspendata? Nu ma mai intrebati ce am cu el/ea, nu am nimic doar ca ma enerveaza ca isi bate joc de site.

33 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza frustrated cu toate ca ma face sa rad laughing

| Foxilikkkă a răspuns:

Hai draga lasati-o in pace, altfel cum ne-am mai amuza si noi?laughing

| p3r4manc6 a răspuns:

Si EUbig grin e cam enervanta totusi.

| LoOvE a răspuns:

Eu sunt indiferenta, si sti de ce, pentru ca ea la orice ora din zi si din noapte poate sa-si faca alt cont si tot asa.

Vad ca esti tare suparata pe ea, pentru.ca vad ca deja ai editat poza ei cu acel x si ai mai scris si "anti"

Uite ca sa-ti fac pe plac sunt si eu de acord, dar nu mai fi suparat si nu-i mai da importanta fetei aleia, asa e ea...curva

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Io idioata si jumatate nu merita sai raspunda nimeni la intrebarile ei

| RMihai a răspuns:

Perfect de acord si mai sunt cateva, deci da

| strawberryy a răspuns:

Eu

| Helvete a răspuns:

EU! not worthy Peste tot dau de intrebarile ei(si ce intrebari!).

| Ionutzz97 a răspuns:

Eu dar e mai bine ca ne amuzalaughing

| Ionutzz97 a răspuns:

Elasexygagica iate de mana cu ea

| rosto a răspuns:

Esti mai bolnav/a ca ea. Get a life! A real one!

| Rayyy a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine!
"Datorita" ei si a altora ca ea, site-ul devine mai degraba o bataie de joc.

| IrinaAndreea a răspuns:

Si eu, dar mai ales elasexygagica. straight face

| MalinaH a răspuns:

Eu.cu siguranta isi bate joc de site si nu cred o iota din ce a scris in intrebari.si elasexygagica si tu esti o mare mincinoasa.

| Nicoleta a răspuns:

Euuu.
La fel si orice alt user care pune intrebari prostesti.Cu toate ca o sa isi faca alt cont, o sa ne dam seama ca e ea.Prostia ei e unicat.

| Nicoleta a răspuns:

Macar e buna de ceva si ea...ne amuzalaughing

| TąNyą a răspuns:

Pro!

Mai scăpăm de nişte " săriţi de pe fix "

FantaSZy.

| Nicoleta a răspuns:

Cu toate ca pune intrebari prostesti, observ ca multe persoane isi pierd vremea raspunzandu-i. Chiar intrebarile ei au printre cele mai multe raspunsuri.Nu crezi ca daca nu i s-ar mai raspunde, nu ar mai pune intrebari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez! dar si celelalte distruse sa fie suspendate nu numai ea!

| Crisu a răspuns:

@JustLoOkingArOund avem multe probleme cu tine.
si @elasexygagica de ce sa fie el/ea raportata? E cineva care a luat atitudine in sfarsit pentru intrebarile voastre dobitoace, ca numai tampenii debitatsi straight face

| LuckyboyRO a răspuns:

E sursa TPU de prostie, ras. aberatii atatea tampenii...

| PotHed a răspuns:

Hmm ce ai impotriva lor?
mna au postat niste intrebari...
nu iau apararea nimanui da nu poti sa zici u cine sa fie suspendat si cine nu...
winking

| GnnAndra a răspuns:

Cum sa ne amuzam, daca nu mai posteaza intrebari laughing. Aceasta telenovela porno, vrei sa ia sfarsit :-o? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Adina a răspuns:

Fata obesdata de sex, droguri.
Sincer nu stiam de ea:]
Acu am aflatlaughing
Mdaoh go on

| Codruta a răspuns:

Eu straight face

La anii lor nu cred ca e normal ce fac straight face

| Lαααα a răspuns:

Eu!love struck

| Mary Marry a răspuns:

Eu happy
Dar totusi ne mai face sa radem cu intrebarile ei laughing rolling on the floor

| Jadis a răspuns:

Asa fato/baiatule laughing sunt cu tine.