| adrian_2389 a întrebat:

Cine vrea o prietena ca andrea blonda lui costi
Credeti ca in bulgaria mai exista asemenea frumuseti
La noi in romania exista?

1 răspuns:
| claus a răspuns:

Esti un bou. te uiti la teveu si ti se scoala de la una si dupa aia crezi ca la noi sunt numa urate. asta e fiindca si tu esti urat si ai abia 15 ani si habar n-ai ce inseamna o fata.
si n-o sa ai parte de o frumusete ca aia, nu ai avea ce vrea ea si nici nu ai putea sa ii oferi ce merita.
gaseste-ti una potrivita si o sa ti-o suga frumos si o sa te doreasca mult, una frumoasa o sa te chinuie. nu iti mai dori ce nu poti avea.
si doi, lasa-te de masturbare si cauta si tu femei reale.