| Sov95 a întrebat:

Cine vrea sa ma ajute, va rog cititi asta, apoi sa vedem intrebarile:

http://www.tpu.ro/......m-la-film/

1. Da, intr-adevar cred ca nu simte nimic pentru mine si nu mai am nicio sansa.

2. Apoi, am primit un raspuns gen 'treci la urmatoarea'. Sincer, nu prea cred. Poate ca unii nu realizeaza sau pretind ca nu o fac, dar nu ar fi... tocmai usor sa fac asa ceva.

3. Sper din tot sufletul in ideea in care sentimentele ei pentru prietenul ei slabesc si incepe sa simta ceva pentru mine... La urma urmei, nu mi-a spus 'bai, du-te de aici. am deja pe cineva', ci doar a amanat. A mai amanat odata, iar eu am crezut ce cred si acum, iar apoi chiar ea a propus sa iesim undeva.

4. Si ultima lamurire, ma doare fix undeva ca a refuzat, ceea ce m-a distrus pe mine este ca 'merge cu prietenul ei la munte'; unii nu au priceput asta.

Alte sfaturi? :o3

4 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui ori s-o lasi tu mai moale, ori sa o intrebi de ce iasa cu tine cand ea are prieten.
Desi.Nu cred ca ar mai fi iesit cu tine odata ce ar avea un iubit DEJA, asta bineinteles in cazul in care nu are ceva de castigat.

| LoveAngel223 a răspuns:

Cum sa zici asa ceva,, Sper din tot sufletul in ideea in care sentimentele ei pentru prietenul ei slabesc si incepe sa simta ceva pentru mine...'' daca chiar ai iubio nu ai zic asa ceva. esti atat de egoist... te-ai gandit, poate nu o meriti.

| Analya a răspuns:

Pai in primul rand cred ca se joaca si cu tine si cu el. Daca l-ar fi iubit atat de mult nici n-ar fi indraznit sa isi faca planuri cu altul, cu atat mai putin sa-i propuna ea sa iasa. Cred ca e nehotarata sau materialista. Care ii ofera mai mult cu ala iese.

Ia sa-i propui si tu sa mergeti la munte sa vezi ce zice. Daca mai amana ca sa iasa la un suc sau la film cu prietenul ei. Eu zic ca n-o sa refuzewinking

Crede-ma sunt fata si stiu cum "functioneaza" o fata.

| Sov95 explică:

Pai, daca ajuta cu ceva... I-am facut de mai multe ori proiecte in powerpoint pentru ca nu stie sa-l foloseasca si tot felul de chestii din astea legate de scoala...