| Blackrose18 a întrebat:

Cine vrea sa ne trimitem scrisori de valentine's day? laughing

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce, nu ai cui trimite?

| Blackrose18 explică (pentru darrio2007):

Nu

| darrio2007 a răspuns (pentru Blackrose18):

Poate iti faci pana pe 14.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu frate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bunicul vrea.

| DeyCj a răspuns:

Dar de ce vrei neapărat să trimiţi scrisori cu această ocazie?

| Blackrose18 explică (pentru DeyCj):

Aici am facut doar o gluma, sincer cred ca iubirea trebuie demonstrata mereu, eu as fi fost extrem de fericita ca inca sa se trimita scrisori.

| DeyCj a răspuns (pentru Blackrose18):

Perfect de acord cu tine.Generaţiile mai tinere au cam... uitat de chestiile clasice cu scrisorile de dragoste care sunt un gest frumos, dat telefoane de la telefonul fix sau public, că nu erau telefoane mobile acum 15 ani de exemplu, şi altele happy.
Sunt multe de povestit aşa dacă e să-mi aduc aminte happy

| Blackrose18 explică (pentru DeyCj):

Uff eu tanjesc dupa asa ceva, eu sunt diin noua generatie, am doar 18 ani dar ma simt nascuta in timpul gresit, tehnologia distruge mult din bucuria momentului

| DeyCj a răspuns (pentru Blackrose18):

Ooooo, tinerică big grin, nu ca mine la 36 de ani happy.
Daaa. Vremuri faine.Acuma nu pot zice că tehnologia distruge, ci ajuta la foarte multe chestii şi în foarte multe domenii, de la industria farmaceutică, la medicină, sau industrie/construcţii, etc. şi practic îţi face viaţa mai uşoară, dar omul nu trebuie să se lase controlat de tehnologie, aşa cum au ajuns Canadienii de exemplu.Omul trebuie să ştie trăi şi fără, de exemplu telefon mobil.Dar mulți au ajuns să nu mai conceapă viaţa fără acest device.

| Blackrose18 explică (pentru DeyCj):

Nu distruge viata, am spus ca distruge din bucuria aceea de moment, nu se mai traieste momentul. Totul e virtual. Nu ma vezi un baiat sa caute o fata la miez de noapte la geam, pur si simplu ii scrie... nu mai vezi sa stea sa se cucereasca, azi una maine alta..si totul online, app nu esti batran...

| DeyCj a răspuns (pentru Blackrose18):

Aşa este.Asta îmi aduce aminte de cum curtam eu fetele în liceu laughing.
Nu erau telefoane mobile şi mediu virtual atunci. Vremuri faine.Nu ştiu dar şi mie mi se pare aşa cuma... sec să cucerești o tipă pe internet.

| Blackrose18 explică (pentru DeyCj):

Subiectiv vorbind nu imi place, pe internet e mai banal, nu e spontan deloc, iti consumi emotiile prin mesaje...o iluzie.

| DeyCj a răspuns (pentru Blackrose18):

Aşa este happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu putem si inainte... sau chiar dupa? Sau intr-o zi oarecare din octombrie? big grin

| Sofer a răspuns:

O invitație în oraș.

| InYourMind a răspuns:

Plic cu bani? Sunt pro

| Blackrose18 explică:

Maiii ce pofta imi facusei tu acum pff

| UnDiavol a răspuns (pentru Blackrose18):

Adevărată Doamnă și eu salivam când Spuneam deja mi-am Planificase mai încolo pe la 2 așa ma duc sa cumpăra iau 5 bucăți Și Aia e Forța

| Blackrose18 explică (pentru UnDiavol):

Si eu vreau...

| Blackrose18 explică:

De ce ti-as da cerere? laughing))))

| UnDiavol a răspuns (pentru Blackrose18):

Nu știu cum să-ți răspund Prefer Sa încheiem discuția frumos și civilizata ca doi oameni nimic altceva in veci

| M1994 a răspuns:

Ma bag eu laughing)