| loolaa13 a întrebat:

Cine vrea sa se descarce, sa vb cu cineva... daca aveti probleme, daca vreti vreun sfat...trimiteti-mi un mesaj cu id vostru.winking

P. S.: Sunt fata. happy

2 răspunsuri:
| NimeniDeNicaierii a răspuns:

Erea mai simplu sa lasi u id-ul aici

| BOGDANELU_2340 a răspuns:

Hai salut eu am o problema mare rau de tot
1 :mie imi place de trei fete care una are gagic una ii place de mine si una nu-i place de mine
2 :m-am tot gandit ce sa fac si mi-a venit o idea dar nu sunt sigur daca este buna uite si spune-mi daca ma poti ajuta idea mea este : sa ii cer fetai carei place de mine sa iasa cu mine OR sa ii cer direct prieteni
3 : te intreb asta deoarece am mai cerut odata prietania direct unei fete si sa supatat pe mine si altadata i-am cerut unei fete sa iasa cu mine si nu s-a suparat dar nu a putut ce sa fac zi-mi te rog dulce ca o savarina