| Alinnnnnna a întrebat:

Cineva stie vreo programa online in care pot sa fac o persoana mai slaba? funda!

6 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Www.photoshop.com este cel mai bun!:*Fundita?:X

| Alinnnnnna explică (pentru Rawwrr):

Pai cum se lucreaza? eu am descarcat photoshop Adobe 8 dar n-am idee unde trebuie sa ma bag ca sa fac un corp mai slab?

| Rawwrr a răspuns (pentru Alinnnnnna):

Deci,scrie pe google photoshop online dai pe primul`, incarci fotografia si de acolo iti apare in stanga niste "iconite' dai pe acea gen : >|

| AlexanderAdrian a răspuns:

In primul rand programa e la scoala, ce vrei tu e un program. Asa e saracu in limba romana un program doua programe.
Nu te ajuta cu nimic aberatiile gen "photoshop simplu, funda?"
Daca alina intreaba aici ce anume ii trebuie e clar ca habar nu are sa foloseasca photoshopul.
Dar realitatea ramane ca e cel mai bun program. Iti vor trebui apoi niste tutoriale pentru asta, cauta pluginuri tip liquify si tutoriale.
Un instrument asemanator are si un program mai simplu numit Photopaint si se gaseste in pachetul Corel.

| Rawwrr a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Hei,nici mie nu mi-a spus absolut nimeni cum se foloseste.Doar am auzit de el si pentru asta tot am invatat sa il folosesc.big grin

| Căpșuuu a răspuns:

Photoinstrument =p~ e cel mai simplu la categoria " Liquify".e foarte usor :*