| Atotstiutorul a întrebat:

Citeste de cel putin 3 ori inainte de a raspunde, am probleme cu somnul as vrea sa imi spuneti si mie somnifere puternice
1.am spus ca vreau sa aflu somnifere puternice deci NU ceaiuri, NU alte chestii de adormit, SOMNIFERE si atat, NU ma intereseaza ce faci tu ca sa adormi, NU ma intereseaza cum adormi tu, NU ma intereseaza ce ceai bei tu NU ma intereseaza nici un site de genul lumea lui georgel, sau reprezentat avon sau fisierulmeu.ro deci NU clar DOAR somnifere
2.nu poti sa imi raspunzi la subiect NU imi raspunde deloc crede-ma ca daca nu raspunzi imi dau seama ca NU stii, NU e nevoie sa imi spui ca nu stii si ca esti inapt de a da un raspun bun.
3. sa NU te preocupe starea mea de sanatate, daca eu vreau sa iau somnifere inseamna ca asta vreau eu sa iau, NU imi recomanda altceva decat somnifere
4.NU imi recomanda pastile gen pasival, pasiflora, persen, dormolin, somnusor etc
5.NU recomanda pastile pe baza de plante
6.NU te fa de ras prin raspunsurile tale
7. fundita pentru cel mai complex si inteligent raspuns

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

Imovane

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Heloooo! Din cate stiu eu, somniferele se iau cu prescriptie medicala. degeaba stii tu care este cel mai bun somnifer daca nu stii daca este bun pentru. tine si nu iti da peste cap organismul. Mai bine te-ai duce la doctorul tau de familie sa iti prescrie ce iti trebuie.

Respect "crinu" BRAVO!

| Carmen a răspuns:

Ce e asa greu sa mergi la farmacie si sa intrebi de un somnifer bun?

| Phutui a răspuns:

Persen forte zicea cineva ca sunt bune

| Atotstiutorul explică:

@wicked13
serios? asa zicea cineva ca persen forte nu sunt bune? cumva acest medicament se gaseste pe lista de mai sus?
@crinu
Bravo, esti foarte perspicace, esti peste masura si foarte inteligent
@carmen
da e greu pentru ca nu vor sa iti spuna!

| IoanaAndrei a răspuns:

Dramamina

| AVONalina a răspuns:

Du-te la doctor! neaparat!;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xanax

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai atotstiutorule? tu poate vrei sa mori repede si bine.si eu trebuie sa te ajut nu? era mai simplu; am probleme cu somnul.ma puteti ajuta? la atatea precizari date de tine nu pot crede decat ca vrei sa stii care e mai bun din toate, si mai puternic. iata ca m-am facut de ras.asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nickname-ul tau e impotriva inteligentei tale.

Răspuns utilizator avertizat