| 4()1 a întrebat:

Citeva secrete de ai place la o fata?

Răspuns Câştigător
| Rebecca a răspuns:

Deci. Sunt secrete de fete, dar o sa fiu draguta happy. Mai intai ingrijeste'te. Trebuie sa ai tot timpul unghiile facute, hainele fresh, freza pusa la punct. 2. Ai incredere in tine. 3. Fii intotdeauna natural, nu incerca niciodata sa pari ceea ce nu esti. Bafta!

5 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Fii tu insuti!happy Cine te place cu adevarat te accepta exact asa cum esti, fara a dori sa mai schimbe ceva la tine! Pentru ce ai avea nevoie de cineva care si-ar dorii mereu sa schimbe ceva la tine?
Bafta >big grin

| cristina a răspuns:

De a face o fata sa-i placa de tine?
pai... discuta chestii interesante
date cu parfum mereu

| gabrielgypps a răspuns:

Da sa fii diferit de ce ceilalti din turma. femeia trebuia sa te vada superior dintr-un punct de vedere fata de ceilalti baieti din juru lei.
daca esti mare si ai muchi e mai simplu, findca poti sa joci rolul protectorului care este respectat dar care fata de ea vorbeste altfel, cu ea si desprea ea in fata grupului.
daca nu ai o pozitie dominanta in gasca, incerci sa fii prin preajma ei, sa-i starnesti interesul, sa te ingrijesti putin, si sa faci sa rada, sa se simta bine cand esti in prejma, daca vezi ca te priveste mai mult de 2 secunde cand te uiti in ochii ei poti se mergi mai departe sa o inviti sa faceti ceva amandoi, sa beti un suc, sa jucatii un joc sau s-o ajuti sa duca vacile. chestii de pe la voi.

| Mihaelutsaa a răspuns:

hei don't tell anyone sunt fata.

| sunmar a răspuns:

Nu ai formulat f clar intrebarea. dar daca te referi la cateva secrete pentru ai place tu unei fete.depinde in primul rand ce cauti. ce gen de fata. oricum eu cred ca in prima faza este impactul vizual.deci trebuie sa ai grija de tine.aranjat si ingrijit. si cel mai important fii tu insuti.cand incerci sa pari ceea ce nu esti devii stupid si clar nu mai placi nimanui.cam atat pe scurt.bafta