| CrucifiedCountess a întrebat:

Coborati cu liftul? Adica prestati sex oral partenerului? hai nu fi rusinos!

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Nu cobor cu liftul. o iau pe scari.

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Pe asta nu o mai auzisem, rolling on the floor pai da, cobor ca este mai comod, pentru el laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu cobor cu liftul.Consider ca trebuie sa iubesti pe cineva ca sa cobori cu liftul cu persoana respectiva laughing

| lia a răspuns:

Pai eu sunt mai comoda de felul meuhee hee
Deci da, mai cobor si cu liftul dar numai cu persoana pe care o iubesc laughing rolling on the floor

Janina
| Janina a răspuns:

Da! Cobor si cu liftul don't tell anyone
interesanta expresie, nu o cunosteam laughing

| Encore a răspuns:

Io doar urc laughing

| CrucifiedCountess explică:

BRO aia e altceva..mai elaboratlaughing

| silvio a răspuns:

Asta-i intrebare pentru fete? happy ca eu nu cobor cu liftul, dar mai alunec pe partie din cand in cand...laughing
apropos, stiti care pozitia 82? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai scris frumos...treci la oral, nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trebuie sa-mi platesti drepturile de autor. Mi-ai furat expresia rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, nu era vorba de sex oral simplu ci de deep throat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A propos de lift. O prietena mi-a spus ca relatia minte-sex poate fi asemanata cu un lift. Astfel, la barbati liftul se gaseste in zona pubiana; daca femeia e destul de desteapta sa stie sa apese butoanele potrivite si sa faca liftul sa urce in creier, va avea langa ea un barbat excelent. La femei e taman invers, liftul se gaseste in creier, iar daca barbatelul stie ce butoane sa apese (se cam gasesc pe toata suprafata corpului unei femei), il va cobori si va avea langa el o femeie exceptionala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta era jim morrison! acum, contesa, tu stii ca exista doar doua feluri de femei? care inghit si care scuipa.aia cu: care recunosc si care nu e prea veche... s-o mai postam. oricum, ne-o luam de la admini. dupa betisoarele tale... e grava treaba.