| MissBubblegum a întrebat:

Colegi unu baiat de la soala pe care il plac intr-o pauza mau intrebat daca stau cu el dar nu le-am raspuns.

Si in cealalta un coleg de-a lui spune "Andy te cheama o fata" dar eu nu l-am chemat.

Si intr-o pauza parca au zis "iubita lui andy, iubita lui andy"

Ce sa inteleg din asta? Ca ma place si s-a dat mare ca e cu mine?

2 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Dac cam asa fac baietii, stai linistita si eu sunt in aceeasi situatie
Nu esti singura, ignora-l si nu-l baga in seama sau poarta o dicutie serioasa cu el

| MissBubblegum explică:

Pai il plac si de discutie mi-e rusine so port deci sal ignor?straight face