| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca iubirea are legatura cu sexul sau ca sunt doua lucruri diferite?

34 răspunsuri:
| Goete a răspuns (pentru Emma30555):

Utilizatorul Stie bine ce intrebare a pus.
Si tu ce crezi, de ce insisti ca raspunsul tau e corect strict la intrebare cand stii bine ca Nu?
Sau esti chiar atat de deficient(a) intelectual?
Asa se pare. Deci nu am cu cine - si nici de ce - discuta.
Un salut, adio

| Emma30555 a răspuns (pentru Goete):

Tu ești autist nu eu.

| Goete a răspuns (pentru Emma30555):

Habar nu ai ce inseamna Autist.
Adevarul e ca nu am ce sa vorbesc cu cineva incapabil sa inteleaga ceva logic, nivelul tau intelectual e atat de scazut incat pare ca incerc sa vorbesc cu o maimuța - ce e de râs.
Asa ca nu mai cobor la nivelul tau pentru a incerca sa te faci sa intelegi ceva de ce nu esti capabil(a) sa intelegi.
Numai bine happy

| Emma30555 a răspuns (pentru Goete):

Autism 2_AdobeStock_408611622.jpeg
Tulburarea de spectru autist (TSA) este o tulburare de dezvoltare care este marcată de două feluri de comportament neobișnuit:

deficite în comunicarea și interacțiunea socială și

comportamente restrictive și repetitive.
Un om care jignește în mod gratuit pe un site ca acesta e plin de frustrări și complexe, cât despre inteligenta este evident. Faci niște jigniri, fiindcă nu ai fost în stare sa înțelegi un context. Și dacă luam în calcul contextul înțeles de tine, nu are logica, despre asta e vorba