| Kleopatru a întrebat:

Considerati ca o sotie poate ajunge sa face sex mai bine decat o actrita porno sau o curva?hee hee sau de obicei acestea sunt mult mai rezervate la acest capitol?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu cred ca sunt mai rezervate, actritele porno sunt instruite, au indicatii cat timp si cum.Sotille incearca sa copieze, dar nu cred ca ajung atat de obsedate, ca actritele. Plus ca ele nu o fac pentru bani, si nu pot face orice cu sotul lor(banuiesc) cum fac actritele.

| liviu42 a răspuns:

In viata de cuplu se discuta toate dorintele de ambele parti si se poate ajunge la sex foarte placut si satisfacator de amble parti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"hoder" ce intrebare este acesta,:O crede-ma ca o sotie poate face o lucrare mult mai buna decat actrite porno sau curve, dar fara perversiuni sexuale frate.sincer oi avea eu 22 de ani, dar nu sunt de acord cu suptul si cu altele pentru ca eu consider ca daca el pe curve le considera curve ca face tot tacamul si il fac si eu ca si sotie pai tot curva lui sunt, dar care ii spala si cacatul din curwinking

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ia uite cine e aici, persoana care pune cele mai tampite intrebari de pe TPU

| Kleopatru explică:

@VacutzaPoartaTanga iar tu ce pana mea esti? doar o vaca rolling on the floor

| VacutzaRoscata a răspuns:

VanCheese,da o vaca.atat de trist, nu?

| Kleopatru explică:

@VacutzaPoartaTanga foarte rolling on the floor

| VacutzaRoscata a răspuns:

VanCheese, foarte foarte smug