| RAY a întrebat:

Considerati un om ratat care e virgin la 30 de ani si de ce? Apropo homosexualii, lesbienele, asexualii ce sunt?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, cu siguranta nu poti sa te gandesti ca un om care nu si-a inceput viata sexuala este ratat. Asta nu tine de succes si succesul de asta. Exista numeroase motive pentru care un om a decis sau a fost nevoit sa nu isi inceapa viata sexuala pana tarziu, dar asta nu are nimic de-a face cu valoarea lui ca om si ca membru al societatii.
Exista oameni care nu simt atractia sexuala, exista oameni care sunt pretentiosi si isi gasesc greu un partener sexual, exista oameni care au alte prioritati, exista oameni care pur si simplu nu au avut noroc sa isi gaseasca partenerul.
Ratati nu sunt virginii, ci oamenii rai si lenesi.

41 răspunsuri:
| RAY explică (pentru username1053847):

Ca nu sunt un alien si nu ma pot teleporta in dimensiuna ta

| RAY explică (pentru username1053847):

De ce esti asa curioasa?

| username1053847 a răspuns (pentru RAY):

Asa trebuie

| RAY explică (pentru username1053847):

Nici nu ma cunosti dar esti curioasa misto.

| username1053847 a răspuns (pentru RAY):

Nu e ca si cum nu sunt de 6 ani aici, iar pe tine te-am vazut pe site-ul asta in 2012 cred

| RAY explică:

Ce legatura are una cu alta?

| RAY explică:

Ionele ai grija la limbaj, ce legatura are intrebarea mea cu raspunsul tau

| wpetterssone a răspuns:

Eu nu am 30 de ani, dar sunt încă virgin. Cred că mă încadrez în asexualitate. Nu simt nici o atracție sau nu am nici o dorință de a face sex.

| 2420 a răspuns (pentru wpetterssone):

Eu am 29 de ani și sunt virgin, mi-aș dori să am o iubită dar am față de copil și fetele nu m-au băgat în seamă niciodată.

Nu îmi plac bărbații dar pur și simplu nu sunt plăcut deloc de fete oricât aș încerca.

Nimeni nu înțelege durerea din sufletul nostru, nu sunt gay, nici asexual.

Pur și simplu nici-o fată nu m-a băgat în seamă vreodată.

| RAY explică (pentru 2420):

Ideea e ca lumea judeca nu te ajuta

| Manumescoo a răspuns (pentru Brigaela):

Ca tine nu?