| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Conteaza cine spune te iubesc? fata sau baiatul ar trebui sa spuna primul, si daca e doar baiatul indragostit e bine sa ii spuna?

si daca fata e indragostit dar timida si nu poate sa zica?

4 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Nu conteaza cine spune primul. dar faza cu iubirea e ca pe unele persoane le sperie. asa ca daca o iubesti, nu ii spune din prima. iar fata daca e timida, probabil nu o va zice decat atunci cand o va auzi prima si va raspunde cu un timid: si eu. tongue

| mgtow a răspuns:

Nu conteaza cine zice prima data TE IUBESC daca fata e timida si baiatul nu isi da seama ca tine la el atunci nu se va intampla nimic intre acele persoane.

| Floreenofficial a răspuns:

Spune-o tu primul ca sa nu te simti vinovat si gata! Daca spargi tu gheata pe urma iti va zice si ea te iubesc.bafta!winking

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiii explică:

Si de unde stiu daca ea ma iubeste?