| pysi a întrebat:

Coom credeti, care sunt cela mai obijduitoare cuvinte ce vi le poate spune fosta/ul prietena/n? mersi

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curva straight face
Nu mi s-a intamplat, sunt de abia la primul(ultimul).hee hee

| Dragosgan a răspuns:

Pai cam asa:Acum nu mai esti cu mine, dar nici nu imi pasa de tine! saubig grinu-te la ala ca n-am treeaba de tine ca am prietene mai bune sau:Esti o fraiera ca ai renuntat la mine!

| Kidu a răspuns:

Indiferenta cu care te poate trata.winking

| CevaNormal a răspuns:

Eu cred ca cele mai obijduitoare cuvinte pe care ti le poate spune sint ca ai fost o greseala in viata lui, sau ca in timpul ce era cu tine mai era si cu altcineva, ceva de genul asta, si ca totul a fost un joc

| g3orgy a răspuns:

Pe mine nu mau juknit cu nimic ambii am ramas amici iesim impreuna la un suc ce ar putea sa te jicneasca .ca ai fost o pirdere de timp .ca nu esti buna de nimic. c***va sau mai stiu eu ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi le-a spus nimeni am spus eu..."blestem clipa in care te-am cunoscut " "tot ce am facut pentru tine mai bine faceam pentru mine " "cand iti va fi dor de mine adutzi aminte ca U m`ai lasat sa plec"

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa eviti asemenea discutii care iti creiaza o stare extrem de neplacuta. Nu trebuie sa ajungi la cuvinte ''obijduitoare'', doar cu un zambet si o floare poti sa pui punct unei relatii de prietenie sau chiar casatorie.